Tekirdağ Özel Kız Öğrenci Yurtları

Tekirdağ özel kız öğrenci yurtları arasında tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olan Noa Life Tekirdağ özel kız öğrenci yurtları, siz değerli öğrencilerin isteklerini tam anlamıyla karşılamaktadır. Pek çok oda seçeneğiyle benzersiz bir deneyimi size vaad eden Noa Life, odalarında pek çok isteğinize de yanıt vermektedir. İhtiyacın olabilecek temiz çarşaf, yorgan ve nevresim takımının yanında ortopedik yataklarımızla günün yorgunluğunu keyifle atacaksınız. Ayrıca odalarda banyo, wc, buzdolabı, gardırop ve çalışma masası imkanları da bulunmakta. İster odanda istersen etüt odalarımızda final ve vizelerine hazırlanırken, hobi mutfağı, sinema salonunda arkadaşlarınla sınav stresini kolaylıkla atabileceksin. Noa Life bünyesinde bulunan çamaşırhane ve ütü odası da her an sizlerin hizmetinde. Tekirdağ'da öğrenci olma deneyimini eksiksiz gerçekleştirebilmeniz ise Noa Life ile çok kolay. Otobüs duraklarına beş dakika mesafede bulunan kız öğrenci yurdumuz sayesinde şehirde bulunan kafe, restoran, alışveriş mekanları ve kültürel etkinliklere çok yakınsın. Ayrıca resepsiyondan kalkan özel servislerimizle kampüsüne ulaşman senin için dert olmayacak. Noa Life Tekirdağ kız öğrenci yurdunda otel konforu aile sıcaklığında sizlere sunulacak, evinizden uzak hissetmeyeceksiniz. 
 

Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu Ücretleri

Tekirdağ kız öğrenci yurdu ücretleri pek çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Söz konusu Tekirdağ özel kız öğrenci yurdu fiyatları sunulan oda imkanları, sosyal imkanlar ve yurdun lokasyonu açısından farklılık gösterir. Elektrik, ısıtma, internet ve su gibi faturaların içerisine dahil olduğu yurt ücretleri sayesinde öğrenciler bu giderleri düşünmeden öğrencilik hayatlarının tadını çıkarabilecekler. Tekirdağ öğrenci yurtları arasında sizler için oldukça iyi bir seçenek olan Noa Life Tekirdağ kız öğrenci yurdu, Tekirdağ'da tek kişilik yurt odası fırsatının yanında dört kişiye varan odalara da sahiptir. Yangın ve deprem yönetmeliklerine uygun bir şekilde tasarlanan binamız sayesinde öğrencilerimiz her daim güvende, velilerimizin ise içi rahat. Noa Life kız öğrenci yurdu değerli öğrenci ve velilerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği, aile ortamını öğrencilere sunan bir yurttur.
 

Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları

Tekirdağ kız öğrenci yurdu odaları açısından bakıldığında Noa Life Tekirdağ kız öğrenci yurdu çok merkezi bir konumda bulunmaktadır. Tek kişilik vip oda, tek kişilik standart oda, çift kişilik vip oda, üç kişilik vip oda ve dört kişilik standart oda seçenekleriyle siz değerli öğrencilerimize hizmet veren Noa Life, her odasında çalışma masası, buzdolabı, gardrop gibi imkanları da sunmaktadır. Sizlerde Noa Life öğrenci yurdunun bir sakini olmaya adaysanız bir telefon kadar uzanığınızdayız.

 

 

Tekirdağ Öğrenci Yurtları · Tekirdağ Özel Kız Öğrenci Yurtları · Tekirdağ Öğrenci Yurtları Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​​


 

:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
08:50
Görüşmeyi Başlat