Tekirdağ Öğrenci Yurtları

Değerli öğrencilerin keyifle, velilerin ise gönül rahatlığıyla tercih edebileceği Tekirdağ kız öğrenci yurtları arasında bulunan Noa Life, eşsiz bir öğrenci yurdu hayatı vaad ediyor. Deprem yönetmeliklerine uygun binasıyla, yüz tanıma sistemiyle güvenliğin tesis edildiği kız öğrenci yurdumuz çeşitli sosyal aktivitelerle de sizlerin her daim mutlu olacağı ve evinizden uzak hissetmeyeceği bir yer olacak. İçerisinde bulunan spor salonunda dilediğince sporunuzu yapabilecek, istediğinizde ise geniş ekranda sinema keyfini yaşayacaksınız.

Özel olarak hazırlanmış ses yalıtımlı etüt odalarımız sayesinde vize ve finallerinizde başarılı olacak, çalışma aralarınızı ise sıcak bir kahveyle samimi  sohbetlerinizi ile taçlandırabileceksiniz. Tekirdağ öğrenci yurtları arasında, Namık Kemal Üniversitesi ve Tekirdağ'ın renkli günlük yaşantısına dahil olmanız ise çok kolay. Noa Life kız öğrenci yurdunun resepsiyonundan hareket eden özel servis araçlarımızla kampüsüne, yürüme mesafesinde bulunan otobüs durakları sayesinde de Tekirdağ'ın kalbine çok yakınsın. Ayrıca odalarımızda ihtiyacın olabilecek her şey mevcut. Otel konforundaki odalarımız sizlere ortopedik yatakta uyku keyfini tattırırken, istediğin her an ders çalışabileceğin bir çalışma masası da odanda bulunmakta. Buzdolabı, gardırop, temiz yastık, nevresim ve yorgan ise sizlere odanızda sağladığımız diğer olanaklardan birkaçı.

Genel hatlarıyla değerli öğrencilerin eşsiz bir üniversite ve yurt hayatı yaşamalarına yardımcı olurken aynı zamanda değerli velilerin bu uzun maratonda gönül rahatlığını da düşündüğümüz öğrenci yurdumuz siz değerli öğrenci ve velilerimizin her zaman hizmetinde olacak.

 

tekirdağ öğrenci yurtları fiyatları
 

tekirdağ kız öğrenci yurdu
 

öğreci yurtları
 

tekirdağda kız öğrenci yurtları
 

 

 

Tekirdağ Öğrenci Yurtları Fiyatları

Tekirdağ Öğrenci YurtlarıTekirdağ Öğrenci Yurtları Fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Öğrenci yurtları genel hatlarıyla bulunduğu konum, verilen hizmet ve tercih edilen odanın tipine göre değişkenlik göstermektedir.

Otel konforunda bir öğrencilik deneyimi yaşayacak Noa Life sakinleri için kız öğrenci yurdumuz tek kişilik vip oda, tek kişilik standart oda, çift kişilik vip oda, üç kişilik vip oda ve dört kişilik standart oda seçeneklerini siz sevgili  sakinlerine sunmuştur.

Gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz, kaliteli hizmet ve güvenliğinizin kusursuz sağlanacağı Noa Life Tekirdağ kız öğrenci yurdu fiyatları, sizlerin otel konforunu aile sıcaklığında deneyimlemesini sağlayacak. Noa Life Tekirdağ kız öğrenci yurdu siz sevgili öğrenci ve velilerin memnuniyetini sahip olduğu imkanlarla sağlamayı kendisine görev edinmiştir.

 

 

Tekirdağ Kız Öğrenci Yurtları · Tekirdağ Özel Kız Öğrenci Yurtları · Tekirdağ Öğrenci Yurtları Fiyatları 

 

 

:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
23:32
Görüşmeyi Başlat