Süleymanpaşa Kız Öğrenci Yurdu | Noa Life

Süleymanpaşa Kız Öğrenci Yurdu

Süleymanpaşa kız öğrenci yurdu denilince akla ilk gelen yurtlardan biri de Noa Life Tekirdağ Kız Öğrenci yurdudur. Sunmuş olduğu imkanlar ve otel konforundaki odaları sayesinde siz değerli öğrenci ve velilerin gözdesi konumundadır. Eğer Tekirdağ’da unutamayacağınız bir öğrencilik, yurt deneyimini yaşamak istiyorsanız tercihlerinizin arasında her zaman Noa Life kız öğrenci yurdu ilk sıralarda olmalıdır.

Tekirdağ yurtları

Tekirdağ yurtları arasında son zamanların gözdesi olarak bilinen Noa Life Tekirdağ kız öğrenci yurdu, sunmuş olduğu benzersiz imkanlar sayesinde pek çok öğrenci ve onların ailelerinin tercih odağı olmuş durumda. 7/24 sağlanan sıcak su, her oda bünyesinde bulunan banyo ve wc, ortopedik yataklar, kişiye özel yastık, yorgan ve nevresim takımıyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz odalarımızda keyifli vakitler geçireceksiniz. Siz sevgili öğrencilere sağlamış olduğumuz fiber internet altyapısının imkanlarıyla vize ve finallerinize dilediğiniz gibi çalışacaksınız. Ayrıca sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmış ses yalıtımlı etüt odaları vize ve final sınavlarınızda en iyi dostunuz olacak. Sizleri düşünerek tasarlamış olduğumuz hobi mutfağı, oyun odası, fitness merkezi ve kafemizde gündelik yaşamın ya da sınav stresinizi kolaylıkla atacaksınız. Bir başka güçlü yanı olan merkezi konumu nedeniyle Noa Life kız öğrenci yurdu mutlaka tercih etmek isteyebileceğiniz bir kız öğrenci yurdu olarak öne çıkmakta. Yürüme mesafesinde bulunan otobüs durakları sayesinde Tekirdağ’ın her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu Odaları

Tekirdağ kız öğrenci yurdu odaları incelendiğinde belki de en zengin oda seçeneğine sahip olan kız öğrenci yurtlarının başında geçen Noa Life, sakinlerine birçok imkânı da sağlamaktadır. Oda dahilinde bulunan banyo ve wc, gardırop, buzdolabı ve çalışma masası ve 7/24 sağlanan sıcak su sayesinde her an eviniz konforunda yurt deneyimi yaşayabileceksiniz. Birbirinden güzel, teras seçeneğinin mevcut olduğu odalarımızda tek kişinin kalabileceği odalardan dört kişinin birlikte kalabileceği seçeneklerimiz mevcuttur. Otel konforunda ve aile sıcaklığında bir yurt deneyimi bir arada yaşamak için sizin de ilk tercihiniz Noa Life Tekirdağ kız öğrenci yurdu olmalı.

NOA LIFE Diğer
Bloglarına Göz Atın...
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
Devamını Gör
Tekirdağ Gezilecek Yerler
Tekirdağ Gezilecek Yerler
Devamını Gör
:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
18:10
Görüşmeyi Başlat